„Meistro Kodas“ polikarbonatiniai šiltnamiai internetu

Kalbėdami apie daržus, lysves, šiltnamius ar kitus žemės ūkio darbus, dažniausiai esame linkę įsivaizduoti vyresnio amžiaus žmones, plušančius pasiraitojus rankoves. Tačiau dabartinės tendencijos ragina atsisakyti tokio stereotipo! Jaunos šeimos, „okupuojančius“ didžiuosius miestus bei užmiesčius, savo svajonių namų projekte, užuot viską pavertę betono „džiunglėmis“, palieka erdvės ir žaliajai erdvei. Ir  ne tik vejai, bet ir…šiltnamiui! Aišku, tai nėra kiekvienam individualiam namui ar kotedžui būtinas atributas, tačiau šiltnamius galima pamatyti vis dažnesniame kiemelyje, nesvarbu, kokio dydžio šis bebūtų. Galbūt ir jums tai atrodo viliojanti mintis, ypač dabar, kai daržininkystės darbai, pavasariui po truputį imant viršų, įsisiūbuoja, tačiau baiminatės, jog toks „gargaras“ sugadins jūsų puoselėjamos aplinkos vaizdą? „Meistro kodas“ polikarbonatiniai šiltnamiai – ne tik praktiškas, bet ir estetiškas variantas šiuolaikiniam daržininkui!

Kodėl polikarbonatinė danga neturi konkurentų?

Nusprendus įsigyti šiltnamį, vienas iš būtinų atsakyti klausimų – kokia danga yra aktuali. Nors ir galimos kelios alternatyvos, pavyzdžiui, stiklas ar polietileninė plėvelė, tačiau šios srities ekspertai kaip geriausią variantą dažniausiai įvardija polikarbonatą. Dėl kokių savybių pastarasis taip sparčiai populiarėja statant šiltnamius?

Patvarumas. Jei nuolatinis polietileno plėvele dengtų šiltnamių remontas atrodo savaime supranta rutina, tai polikarbonatinė danga maloniai nustebins savo tvirtumu. Dėl savo šiltnamio bei jame augančių augalų saugumo galėsite jausti ramūs net ir tais atvejai, kai iš dangaus kris tikrai dideli (neviršijantys 20 mm diametro) krušos gabalai.

·        Geros šilumos izoliacinės savybės. Polikarbonato savybės lemia, jog šiluma pasiskirsto tolygiai bei greitai „nepabėga“. Augalams užtikrinama optimali temperatūra net ir nakties metu. Dėl šios priežasties ir pavasarinės šalnos neturėtų kelti nerimo.

·        Efektyvi augalų apsauga. Polikarbonato danga dengtuose šiltnamiuose augantys augalai, sukuriant šiems savotišką dirbtinį pavėsį, yra apsaugomi nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių bei perkaitimo.

·        Pralaidumas šviesos spinduliams. Minėto „pavėsio“ termino išsigąsti neturėtumėte. Polikarbonatas – šviesai itin laidi medžiaga. Priklausomai nuo dangos storio, į šiltnamį patenka net 76-83 proc. saulės spindulių.

·        Ilgaamžiškumas. Aukščiausios kokybės, ES gaminamai dangai yra taikoma net 10 metų garantija. Taip, supratote teisingai. Vieną kartą šiek tiek investavę savo laiko tinkamiausio šiltnamio paieškoms bei lėšų šių įsigijimui, pirkiniu bei žemės darbais džiaugsitės tikrai ilgai!

·        Modelių įvairovė. Polikarbonatas – tarsi puikus „molis“ šiltnamio gamintojų rankose. UAB „Meistro kodas“ siūlo rinktis tarp trijų galimų polikarbonatinių šiltnamių formų: arkiniai, „namelio“ bei „lašo“ formos. Rinkitės atsižvelgdami į ketinamus auginti augalus bei estetinį suvokimą.

Taigi, ar dar kyla klausimų, dėl kokių priežasčių, polikarbonatiniai šiltnamiai, lyginant su alternatyviais variantais, yra šiek tiek brangesni?

O kodėl būtent „Meistro kodas“?

Augant šiltnamių populiarumui, savaime suprantama, atsiranda ir daugiau šių pardavėjų, bandančių privilioti pirkėjus įvairiais būdais. Vienas populiariausių – žemos kainos pasiūlymai. Aišku, tokia taktika iš pradžių iš tiesų būna veiksminga. Kai kurie žmonės, ieškodami šiltnamio, rinksis būtent pigiausią variantą, dažnai tiesiog žiūrėdami į „pliką“ skaičių ir nesigilindami, ką pastarasis slepia. Būtent toks požiūris dažniausiai ir yra pagrindinė priežastis, dėl kurios pažintis su polikarbonatiniais šiltnamiais būna ne visada sėkminga.

UAB „Meistro kodas“ orientuojasi į aukščiausią kokybę, tad, savaime suprantama, žemiausia kaina nėra pagrindinis prioritetas. Klientams siūlomi Lietuvoje gaminami bei komplektuojami šiltnamiai „Klasika“ bei kito modeliai, dengti aukščiausios kokybės europietišku polikarbonatu, kuriam, kaip minėta, yra taikoma 10 metų garantija. Taip pat reikia paminėti ir didesnius, tvirtesnius metalo profilius bei storesnį cinko dangos sluoksnį, taip pat prisidedančius prie sėkmingo šiltnamio naudojimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *