Kaip susikurti jaukią namų verandą?

Vasara yra tas metų laikas, kai mums norisi kuo daugiau būti lauke, kvėpuoti grynu oru ir būti su savo artimaisiais. Mėgstame lankytis pas draugus, kurie turi verandas, nes visada labai jaukiai praleidžiame vasaros dienas ir vakarus valgydami ar gerdami skanią arbatą. Tačiau, tokią pačią terasą gali turėti kiekvienas, turintis bent minimalų kiemelį prie namo, ir tam pakaks bazinių verandos dizaino žinių.


Jaukiai terasai būtina graži aplinka

Šis faktas atrodo akivaizdus, tačiau vis tiek labai svarbu jį paminėti. Veranda jums bus jauki tuomet, kai joje galėsite atsipalaiduoti ir ilsėtis, pamiršti visus darbus. Tačiau, kaip galėsite negalvoti apie darbus, jei prieš akis matysite neravėtus gėlynus, nenupjautą žolę ir daug nereikalingų daiktų? Būtent todėl, norintys įsirengti jaukią terasą pirmiausia turi sutvarkyti visą savo namų lauko zoną. Kuo tvarkingiau atrodys aplinka, tuo jaukiau jūs jausitės.

Įsigykite dailų lauko baldų komplektą

Savaime suprantama, kad gražiai terasai reikia dailių, jums patinkančių baldų komplekto. Geriausia, jei jūsų lauko baldų komplektas derės ir prie vidinio namų interjero. Tokiu atveju sukurti jaukią vientisą namų atmosferą, kuri atpalaiduos ir jūsų neblaškys pašalinės detalės.

Priklausomai nuo verandos dydžio, ji gali būti skirtas dideliam būriui žmonių arba tik vienam. Jei jūsų terasa labai maža, galite pasirinkti dviejų ar keturių sėdimų vietų baldų komplektą. Jei ji ypač maža, galite pasirinkti tiesiog lauko krėslą, kuriame galėsite jaukiai skaityti knygą ir mėgautis kvapnia arbata. Taip pat, atidžiai rinkitės ir stalą – jis turi būti optimalaus dydžio ir, svarbiausia, praktiškas.

Pasirūpinkite vabzdžių gaudyklėmis

Jaukius vasaros vakarus labai lengvai gali sugadinti puolantys vabzdžiai. Kūno priemonių nuo vabzdžių ne visada gali būti gana, tad protingiausia būtų pasirūpinti ir specialiomis gaudyklėmis, kurios gali apsaugoti jus ir jūsų artimuosius nuo uodų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *