Sodo idėjų mugė kvies puošti namų aplinką

Individualūs namai neįsivaizduojami be pavasarį žydinčio, o rudenį vaisius duodančio sodo. Tvarkingos ir žaliuojančios vejos, bei namų aplinką puošiančiu gėlių darželiu. Tai patvirtina parodų ir mugių organizatoriai ,,Expo Vakarai“, ketvirtą kartą organizuodami sodo idėjų mugę ,,Mano sodas‘ 2013“. Mugė vyks balandžio 17-20 dienomis, ,,Švyturio arenos“ lauko teritorijoje.

Mugėje „Mano sodas‘ 2013“ įmonės turės galimybę pristatyti savo teikiamą produkciją ir paslaugas skirtas namų aplinkai tvarkyti ir puošti. Esamus ir naujai atrastus klientus supažindinti su sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo naujienomis ir tendencijomis. Mugės populiarumas tik didėja, kiekvienais metais sulaukiama vis daugiau besidominčiu šiuo renginiu.

Renginys skirtas ne tik specialistui – sodininkui, bet ir floristui, sveikos ir žalios aplinkos entuziastui –  kiekvienam besidominčiam  sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo naujovėmis bei tendencijomis. Mugėje lankytojai ras įvairių augalų sėklų, sodinukų, sodo technikos bei lauko baldų. Rūpimais klausimais konsultuos kvalifikuoti specialistai.

Mugė vyks kartu su didžiausia Vakarų Lietuvoje statybų verslo paroda ,,Individuali statyba‘ 2013“. Planuojama, kad mugę ir parodą aplankys apie 25.000 lankytų.

Mugėje:

Augalai, gėlės, sodinukai, sėklos, vaistažolės.

Apželdinimas, aplinkos priežiūra, sodo architektūra.

Sodo technika ir inventorius.

Lauko baldai, šiltnamiai, paviljonai.

Mugės darbo laiko:

2013 balandžio 17-19d. nuo 10 iki 19 val.
2013 balandžio 20d. nuo 10 iki 17 val.

 

Organizatorius

UAB „Expo vakarai“

Tel. +370 686 56450

sodas@expo-vakarai.lt

www.expo-vakarai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *