Sodo idėjų mugė kvies puošti namų aplinką

Fotolia_39303249_SIndividualūs namai neįsivaizduojami be pavasarį žydinčio, o rudenį vaisius duodančio sodo. Tvarkingos ir žaliuojančios vejos, bei namų aplinką puošiančiu gėlių darželiu. Tai patvirtina parodų ir mugių organizatoriai ,,Expo Vakarai“, jau penktą kartą organizuodami sodo idėjų mugę ,,Mano sodas‘ 2014“. Mugė vyks balandžio 10-13 dienomis, ,,Švyturio arenos“ lauko teritorijoje.

Mugės lankytojai galės ne tik įsigyti prekių, bet ir pasisemti idėjų, gauti reikiamos informacijos ir įkvėpimo. Mugėje „Mano sodas‘2014“ įmonės pristatys savo produkciją ir paslaugas skirtas namų aplinkai tvarkyti ir puošti. Kaip ir statybų parodoje taip ir sodo mugėje didelis dėmesys bus skiriamas namų ir aplinkos ekologinei darnai.

Renginys skirtas ne tik specialistui – sodininkui, bet ir floristui, sveikos ir žalios aplinkos entuziastui –  kiekvienam besidominčiam  sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo naujovėmis bei tendencijomis. „Klaipėdos universiteto Botanikos sodo specialistai papasakos, kaip auginti augalus, juos taisyklingai skiepyti, formuoti, genėti. Lektoriai mielai dalinsis idėjomis, savo žiniomis, skatins domėtis žaliosiomis tendencijomis bei padės išspręsti iškilusias sodininkystės problemas.

Mugė vyks kartu su didžiausia Vakarų Lietuvoje statybų verslo paroda ,,Individuali statyba‘ 2014 bei interjero detalių ir idėjų  paroda „Inter Deco“.

 Mugėje:

Augalai, gėlės, sodinukai, sėklos, vaistažolės.
Apželdinimas, aplinkos priežiūra, sodo architektūra.
Sodo technika ir inventorius.
Lauko baldai, šiltnamiai.

Mugės darbo laiko:

balandžio 10-12d. nuo 11 iki 19 val.
balandžio 13d. nuo 10 iki 17 val.

 Organizatorius

UAB „Expo vakarai“
Tel. +370 686 56450
sodas@expo-vakarai.lt
www.expo-vakarai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *