Veidrodinė tvora kiekvienam sezonui

Saulė šviečia ir tvora šypsosi, lyja lietus ir tvorelė verkia. Krinta snaigės ar žydi gėlės, visa tai atsispindi veidrodinės tvoros vertikaliose ir horizontaliose lentelėse.  Mūsų lietingame krašte visuomeninių valdų ar privačių namų savininkai gana dažnai yra priversti perdažyti savo tvoras. Kai kurie žmonės atnaujina tvoreles, perdažydami ta pačia spalva, kuri buvo iki šiol; kai kurie, norėdami kokių tai landšaftinių pasikeitimų, perdažo tvoras kitomis spalvomis.

Och,  kad tvora pati keistų savo spalvas kas kelios minutės, priklausomai nuo oro sąlygų, paros laiko ar metų laikų… Bingo!

tvora veidrodziai

Veidrodinės tvoros autorė – amerikiečių menininkė Alyson Shotz, kurios personalinė paroda įvyko ir Lietuvoje, Vilniaus meno galerijoje “Vartai”, 2012 metais.

Žinoma, tvoros detalės, pagamintos iš veidrodžio, būtų nelabai praktiškas sprendimas. Veidrodis – tvora yra pagaminta iš akrilo, medžio ir aliuminio lakštų, kuriuose atsispindi supantis kraštovaizdis. Veidrodinės tvoros modelis, matomas nuotraukose, driekėsi net 42 metrus ir buvo įgyvendintas Storm King Meno Centre (Niujorkas). Šiandien panašios struktūros veidrodinių tvorelių greičiausiai galima pamatyti ne viename parke, galbūt ir privačiose valdose.

tvora veidrodziai vasara

Įdomu, kaip į atspindinčią tvorą reaguotų naminiai ar laukiniai gyvūnai? Šokinėtų ir bandytų kautis ar prigultų šalia savo naujo veidrodinio bičiulio?

tvora veidrodziai ruduo

Produktas yra praktiškas ir rūpintis juo būtų gana paprasta. Viskas, ką reikėtų padaryti, tai nuvalyti veidrodėlius su drėgnu skudurėliu. Na, jų nemažai, bet vardan dinamiškai besikeičiančios ir prie aplinkos akimirksniu prisitaikančios eksterjero detalės tai verta būtų padaryti. Ir dažų nereikėtų.

tvora veidrodziai ruduo 1

Atspindinti tvora atrodo įspūdingai pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą.

tvora veidrodziai ziema

Idėja, turinti potencijos ne tik meno pasaulyje, bet ir praktiškai pritaikoma realiame gyvenime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *