Kaip pritaikyti vandens siurblį sode?

Laistymo procesas yra svarbiausias sodo priežiūros dalykas. Tokiam darbui savo sodo žemėje turėtumėte skirti ypatingą dėmesį. Yra įvairių drėkinimo sistemų, kurios efektyviai ir nuosekliai tiekia vandens išteklius jūsų sodo nuosavybei. Jūsų sodo laistymui siurblys yra geriausias išradimas, galintis padėti išspręsti daugelį daržovių auginimo problemų. Šioje temoje apžvelgsime skirtingus siurblių sistemų tipus ir pabandysime nuspręsti, kurį vandens siurblį sodui geriau pasirinkti.

Sodo vandens siurblių aprašymas

Taigi yra keletas vandens siurblių tipų, kurie klasifikuojami pagal vandens išgavimo būdą, pvz., šulinį, statinę ar atvirą rezervuarą. Remiantis tuo, kas buvo pasakyta aukščiau, yra du pagrindiniai vandens siurblių tipai: povandeniniai ir paviršiniai. Taigi tie sodininkai, kurie atitinkamai išgauna vandenį iš šulinio dugno, paviršinius įrenginius gaus kaip geriausius. Taip pat jei sodas yra šalia upės ar tvenkinio, turite pasirinkti paviršinio siurblio įrenginį. Paviršinis siurblys sukurtas vandens siurbimui iš iki dešimties metrų gylio.

Panardinamieji vandens siurbliai ne taip dažnai naudojami sode, palyginti su paviršiniais. Bet jei paaiškėjo, kad vandens lygis šulinyje yra žemiau dešimties metrų gylio, tada vienintelis teisingas pasirinkimas yra įsigyti povandeninį siurblį. Panardinamieji siurbliai skirti siurbti vandenį iš iki 40-80 metrų gylio. Sodininkai tokio vandens tiekimo rūšį renkasi ne per dažnai dėl sudėtingos įrengimo sistemos.

Būgninį siurblį lengviausia montuoti, palyginti su kitais. Tokios siurbimo sistemos ypatumas yra tas, kad vandens siurbimo procesas gali būti atliekamas iš bet kurios statinės ar talpyklos. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad siurblinė visiškai neperkaista. Tiems, kurie nemėgsta valandų valandas laistyti sodą, yra automatinis arba lašinamas vandens siurblys. Tokioje sistemoje yra įjungtas veikimo laikmatis, leidžiantis sodininkui likti nuošalyje. Šį įrenginį galite sukurti patys.

Vandens kokybė renkantis siurbimo įrenginį savo sodui

Turite atsižvelgti į vandens kokybę ir vietas, kur bus siurblinė. Mažos šiukšlės gali sugadinti siurbimo įrenginį, kuris, pavyzdžiui, nėra skirtas siurbti vandenį iš pelkės. Taip nutinka per dažnai, kai dėl prastos vandens kokybės vandens šaltiniui reikalingas drenažo filtravimas. Atsižvelgdami į skirtingus vandens siurblių tipus, norėtume pakalbėti apie du pagrindinius: paviršinius ir povandeninius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *