Baltasparniai

baltasparniaiTikra bėda, jei jūsų augalus užklupo baltasparniai. Jie dauginasi labai greitai ir su jais kovoti labai sunku. Yra tik du variantai: arba visus užsikrėtusius augalus išmesti, arba pasitelkti kantrybę ir su jais kovoti.
Baltasparnių lervos labai nemėgsta vandens procedūrų. Taigi, jei augalus norėsite išsaugoti, tai apie mėnesį, kiekvieną dieną turėsite juos maudyti po dušu, tuomet gal ir pasiseks jų atsikratyti, bet nėra garantijos, kad keli drugeliai pasislėps kituose augaluose ir vėl užpuls visus.
Suaugusius lakstančius kenkėjus galima susiurbti ir dulkių siurbliu. Šią procedūrą atlikti geriau dviem: vienas pasiruošia siurblį, kitas purto augalus. Su dulkių siurbliu reikia darbuotis prieš vandens procedūras.
Reikėtų atminti, kad išsilakstę drugeliai vėl deda kiaušinėlius ant po dušo apdžiūvusių augalų. Kiaušinėlių neįveikia nei vanduo, nei insekticidai.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

  1 comment for “Baltasparniai

  1. Vytas
    2019/10/04 at 09:56

    Va, dėmesio verti pasiūlymai. Vandens jie tikrai nemėgsta. Nebijo nei rūgščių, nei šarmų. Dar vėjas gali dalį jų nupūsti, bet tikrai kad ne visus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.