Mėnulio ir zodiako ženklų įtaka augalų persodinimui

menulisZodiako ženklai mėnulyje. Jei augalus persodinsite per pilnėjantį Mėnulį, skatinsite antžeminės dalies augimą. Šiuo metu augalams reikia daugiausia vandens ir maistingųjų medžiagų, kurias perteikia augalų šaknys. Persodinamos augalų šaknys patenka į naują dirvožemį, kuris neretai būna kitokios temperatūros. Persodinamų augalų šaknys daugiau ar mažiau pažeidžiamos, todėl kurį laiką negali antžeminės dalies aprūpinti maistinėmis medžiagomis ir persodinti augalai gali net žūti.

Sodinimas per dylantį mėnulį. Jei augalus persodinsite per dylantį Mėnulį, jų šaknys greitai adaptuosis prie naujų augimo sąlygų ir ims sparčiai vystytis, nes iš šaknų gaus pakankamai maistinių medžiagų ir vandens. Tačiau, jei nusilpusi antžeminė augalų dalis iš šaknų gaus pernelyg daug maistinių medžiagų ir vandens, augalas taip pat gali nuvysti ir žūti. Persodindami augalus privalote atsižvelgti ne tik į Mėnulio fazes, bet ir į tai, kokiame Zodiako ženkle yra Mėnulis. Jei augalus pikiuosite per pilnėjantį Mėnulį, tai šiuos darbus dirbkite, kai Mėnulis yra Žemės (šaknų) ženkluose: Jautyje, Mergelėje ar Ožiaragyje.
Šiuo atveju persodinamų augalų šaknys bus aktyvesnės ir neleis antžeminei augalų daliai nusilpti.

Jei augalus persodinsite per dylantį Mėnulį, šiuos darbus geriausia dirbti, kai Mėnulis yra Vandens (lapų) ženkluose: Žuvyse, Vėžyje, Skorpione. Šiuo atveju augalų lapų nenugalės sustiprėjusios augalų šaknys. Nesvarbu, kada persodinsite augalus: per pilnėjantį ar dylantį Mėnulį, persodintus augalus būtinai paliekite.

Gausiai lieti persodintų augalų nereikia, kai Mėnulis yra Oro (Žiedų) ženkluose, nes šiuo metu augalų šaknys dirba nepakankamai gerai, o lapų vidinės angos būna uždarytos. Būtent dėl, to augalų persodinimai neretai būna nesėkmingi, kai Mėnulis yra Dvynių, Svarstyklių ir Vandenio ženkluose.

Persodindami augalus turite įsidėmėti ir dar vieną taisyklę: geriausias laikas augalams persodinti, kai Mėnulis yra Mergelės ženkle, nes šiuo metu augalų šaknys ir antžeminės dalys auga subalansuotai.

Kai Mėnulis yra Mergelės ženkle, augalus galima persodinti tiek per pilnėjantį, tiek ir per dylantį Mėnulį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *