Kambario gėlės ir jų ypatybės

Gėlių žingsnelis į namų vidų. Namų atmosfera yra sudaroma ne vien tapetų bei baldų pagalba. Visi puikiai žinome, jog svečiai pirmąjį namų įspūdį susidaro vien tik įkėlę koją į Jūsų namus. Tad teigti, jog pagrindinės patalpos, kurios atskleis namų jaukumą ir šilumą turėtų būti vestibiulis, laiptų zona bei svetainė. Gėlės – viena iš priemonių, kurios padeda padaryti išties nuostabų įspūdį. Be abejo tai bus sudaryta ne tik puiki nuomonė apie Jūsų namus, bet tuo pačiu metu ir patys savoje erdvėje jausitės daug maloniau.

Gėlės virtuvėje. Virtuvė yra nuostabi erdvė gėlių auginimui bei laikymui. Tokios lauko gėlės, kaip saulėgrąžos ar tulpės, kurios būtų pamerktos ant virtuvės stalo galėtų padaryti išties teigiamą poveikį. Yra tam tikros gėlės, kurios valgio erdvei suteikia jaukumą. Viena iš jų- narcizai. Kadangi gėlėles dažnai pirkti būtų kiek brangu, tad nuostabi idėja- jas užsiauginti patiems.

Miegamojo gėlelės. Kuo toliau, tuo daugiau dėmesio žmonės skiria miegamojo erdvei. Puikiai suprantame, jog rytą pramerkę akeles norime pamatyti džiuginantį vaizdą. Ką galime padaryti to labui? Jį papuošti. Jei kyla klausymas kaip, atsakymas itin paprastas- spalvotosiomis gėlėmis. Kad ir nedidukas vazoninės rožės krūmelis kambarį gali paversti daug romantiškesniu. Baltos arba šviesiai rusvos spalvos herberos tinka ramios sielos žmonėms, kurie itin vertina miegą. Šios gėlės suteikia ramybės ir harmonijos įvaizdį. Du ar trys gėlių krūmeliai ir Jūsų miegamasis iškart tapo daug simpatiškesnis.

Svetainės gėlės. Kiekvienas interjeras gali būti praturtintas gėlėmis. Priklausomai nuo kambario dizaino, vertėtų rinktis ir gėlės. Kadangi daugelyje svetainių centre stovi nedidukai staleliai. Tad itin gražia puošmena galėtų tapti į vazelę pamerktos trys ar penkios gėlelės. Norėdami geresnės impresijos, atkreipkite dėmesį ir į žiedo spalvą. Tarkim jei Jūsų svetainė yra šviesių spalvų, akcentas galėtų būti ryški spalva. Prie blankių rožinių sienų itin derintųsi ryškiai raudonos gėlės. Jei tapetai būtų gelsvi, tiktų saulėgrąžų arba kitų ryškiai geltonų gėlių žiedai.

Gėlės vonios kambaryje.  Turbūt ir taip aišku, jog yra mažai gėlių, kurios mėgtų didžiulę drėgmę. Tad žmonėms, kurie itin mėgsta gėlės, labiausiai tiktų pasirinkti žiedų motyvai. Vienas iš būdų būtų pasirinkti plyteles, kurios išmargintos senovinių rožių ar tiesiog skaisčių ramunių žiedais.

Kaip jau turbūt pastebėjote, gėlės yra lyg stebuklas, kuris puošia tiek namo aplinką, tiek jo vidų. Svarbiausia yra tai, kad rinktumėtės gėles pagal savo skonį. Tuomet namuose jausitės itin jaukiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *