Dirva, kurioje augo pomidorai ir bulvės

pomidoraiDirvoje, kurioje praėjusiais metais augo pomidorai ir bulvės, šiais metais gerai augs kopūstai, agurkai, agurkočiai, moliūgai, pupelės, žirniai, česnakai, raudonieji burokėliai, salotos, morkos, petražolės, krapai ir salierai.

Jei augo agurkai ir patisonai. Dirvoje, kurioje praėjusiais metais augo agurkai, aguročiai ir patisonai, šiais metais gerai augs kopūstai, pomidorai ir bulvės.

Jei augo morkos, krapai, petražolės ir salierai. Dirvoje, kurioje praėjusiais metais augo morkos, krapai, petražolės ir salierai, šiais metais turėtų gerai augti svogūnai, česnakai, pupelės, žirniai, bulvės ir pomidorai.

Jei augo pupelės ir žirniai. Dirvoje, kurioje praėjusiais metais augo pupelės ir žirniai, šiais metais gerai turėtų augti visų rūšių daržovės.

Jei augo svogūnai ir česnakai. Dirvoje, kurioje praėjusiais metais augo svogūnai ir česnakai, šiais metais gerai turėtų augti visų rūšių daržovės, išskyrus svogūnus ir česnakus.

Jei dirvožemis pernelyg gausiai patręštas. Jei dirvožemis pernelyg gausiai patręštas, jame bulvės augs prastai. Kad bulvės geriau augtų, į 10 m2 dirvožemio reikia suberti 1 kg kalio chlorido, o bulves nupurkšti fosforo trąšų tirpalais: 2-4 litruose ištirpinkite 1 kg dvigubo superfosfato.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *