Augalų magija

Ant kaklo nešiojami augalai tarsi talismanai apsaugo nuo ligų, pranašauja sėkmę meilėje ir darbe. Tikra tiesa, jog daugelis augalų pasižymi stipriomis bioenergetinėmis savybėmis ir gali įtakoti žmogų, tai patvirtino netgi mokslininkai. Kiekvienas augalas turi savo aurą, kuri skirtingai veikia žmones, aplinką ir daiktus. Taigi augalai ir jų savybės :
Alksnis – yra vienas iš 13 medžių, naudojamų burtų magijoje. Alksnis siejamas su pavasario lygiadieniu – pusiausvyros ir harmonijos laikotarpiu.
Ąžuolas – tai šventi, suteikiantys jėgų medžiai. Druidai ąžuolus vadina išminties ir mokslo medžiu.

Baliniai ajerai – jie pasižymi apsauginėmis savybėmis. Jei po pagalve padėsite ryšulėlį švieių balinio ajero stiebų, miegantį žmogų apsaugosite nuo košmariškų sapnų. Ant langų ir virš durų pakabinti baliniai ajerai apsaugo nuo magiškųjų užpuolimų.
Beržas – tai moterų ir merginų globėjas, vadinamas namų židinio sergėtoju. Beržai pasižymi valančiosiomis savybėmis, todėl iš jų rišamos magiškosios šluotelės. Beržai padeda gydyti įvairias ligas. Ypatingomis gydymosiomis savybėmis pasižymi gegužės mėnesį, per Mėnulio pilnatį, nuskinti beržų lapai.
Buksmedis – pasak astrologų, buksmedžiuose slypi laiko dvasia.
Didysis debesylas – jie vartojami gydomosiose procedūrose bei meilės magijoje.
Dilgėlės – pasižymi gydomosiomis ir magiškosiomis savybėmis, vartojamos meilės magijoje. Nešiojamos ant kaklo dilgėlės suteikia drąsos.
Dobilas – tai yra sėkmės simbolis.
Drebulė – jos nuo seno turi prastą šlovę, todėl, pasak astrologų, nėra ko tikėtis gero iš šio augalo.
Eglė – kaip ir ąžuolas, šventas medis, ilgaamžiškumo ir sveikatos simbolis.
Erškėtrožė – jei dažnai pralaimite, tai erškėtrožės turėtų Jums padėti. Net džiovintų erškėtrožių žiedų aromatas mus gali žvalinti.
Gudobelės – jos apsaugo nuo blogio.
Kedras – jie suteikia ištvermės ir dvasios tvirtybės.
Kurpelė – graikai teigė, jog kurpelės išaugo iš Cerberio nasrų krintančių putų. Kurpelės saugo tą teritoriją, kurioje jos auga, o ant kaklo maišelyje nešiojami šio augalo gumbai žada sėkmę.
Lazdynas – tai pergalės simbolis, kuris dažnai panaudojamas kovoje.
Liepa – pats šviesiausias, širdžiai artimiausias medis. Teigiama, jog liepos sutvirtina šeimą. Liepų negalima naudoti nešvariems tikslams, pavyzdžiui, siekiant ardyti šeimą.
Paparčiai – namus saugo nuo žaibo, laukus – nuo krušos. Ant nuogo kūno nešiojami paparčiai apsaugo nuo blogio jėgų ir užkalbėjimų. Tai – aukščiausios laimės talismanas, dovanojantis sėkmę visuose darbuose, kurių tik besiimtumėte.
Pelynas – pelynų šakelę patariama laikyti kelionėje; jei taip darysite – nepavargsite.
Primulė – simbolizuoja kelią.
Vaistinė verbena – jos vartojamos pranašavimams, meilės magijoje, magiškuose ritualuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *